Stedelijke Kunstacademie Geraardsbergen

Stacks Image 14

Directie


Marc Van den Borre



Ondersteunend personeel


Begga Batselier
Onthaal
donderdag
Cecile Goens
Onthaal
maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag
Gina Franceus
Onthaal
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Marie Anne Goditiabois
Secretariaat
dinsdag
Reinoud Henkens
Onthaal en secretariaat
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Annemie Holderbeke
Secretariaat
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, zaterdag
Sylvia Lambert
Onthaalsecretariaat
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag
Bram Meese
Beleidsondersteuner
maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Els Van den Borre
Secretariaat
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
Tim Van Gijsegem
Onthaalsecretariaat – materiaalmeester
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag



Leerkrachten Klassieke muziek


Ann Reynders
Piano
dinsdag, donderdag
Antoine Tronquo
Klavecimbel - Orgel
vrijdag
Caroline Chavatte 
AMV - Samenzang
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag
Eddy Peremans
Gitaar
dinsdag
Elke Goethals
AMV – Samenzang
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
Els Van Den Borre
Dwarsfluit - Dwarsfluitinitiatie - Instrumentaal ensemble - Samenspel
dinsdag, woensdag, vrijdag
Emilie De Voght
Stemvorming - Zang
maandag, dinsdag
Esther Van Acker
AMT - AMV - Ensemble JLM - Kinderkoor - Koor - Samenzang - Vocaal ensemble
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Françoise Coudron
Altsaxofoon - Instrumentaal ensemble - Klarinet - Samenspel - Saxofooninitiatie - Tenorsaxofoon
dinsdag, vrijdag, zaterdag
Gwendolyn Vankeirsbilck
Begeleidingspraktijk piano - Piano
maandag, vrijdag, zaterdag
Inge Walraet
Samenspel - Viool - Vioolinitiatie
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Jan Maris
AMV - Sgitaar - Instrumentaal ensemble - Samenspel - Samenzang
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag
Johan De Taeye
AMT -AMV
maandag, woensdag, zaterdag
Jonas Scheys
Gitaar - Instrumentaal ensemble - Muziekgeschiedenis - Samenspel
maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag
Joren Cautaers  
Slagwerk - Slagwerkinitiatie
woensdag
Katinka Lancksweerdt
Muziekinitiatie
woensdag, zaterdag
Laure Dermaut
Klavecimbel - Klavierinitiatie - Orgel - Piano
woensdag
Leen De Wilde
Dwarsfluit - Dwarsfluitinitiatie
woensdag, zaterdag
Lieselotte De Vuyst
Klavierinitiatie - Piano
vrijdag, zaterdag
Lode Mertens
JLM trombone - JLM Trompet - Muzieknotatie
maandag
Luc Simon
Slagwerk
maandag, donderdag
Luk Callens
Hobo - Hoboinitiatie
maandag
Machteld Brepoels
Hoorn - Trompet
donderdag
Marc Gerain
Piano
vrijdag
Martine Rouquart
Harp - Harpinitiatie - Instrumentaal ensemble - Samenspel
maandag, dinsdag, woensdag
Mieke Ameye
AMC - AMV - Blokfluit - Blokfluitinitiatie - Instrumentaal ensemble - Samenspel - Samenzang
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Mieke Van Den Bossche
AMV - Kunstbeleving - Samenzang
woensdag, zaterdag
Naomi Vercauteren
AMV - Samenzang - Viool - Vioolinitiatie
maandag, woensdag, zaterdag
Natalie D’haene
AMV - Instrumentaal ensemble - Piano - Samenspel - Samenzang
maandag, vrijdag, zaterdag
Nathalie Broodcoorens  
Klavierinitiatie - Piano
dinsdag, woensdag, donderdag
Philippe Thuriot
Accordeon - Instrumentaal ensemble - Mondharmonica - Samenspel
vrijdag, zaterdag
Priscilla De Smet
Klavierinitiatie - Koor - Piano - Stemvorming - Vocaal ensemble - Zang
maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag
Sara Salverius
Accordeon - Accordeoninitiatie
woensdag
Sophie Herssens
Cello - Celloinitiatie
woensdag
Wouter Vercruysse
Koperinitiatie - Trombone - Trompet - Tuba
woensdag
Yves Dumonceau
Instrumentaal ensemble - Klarinet - Klarinetinitiatie - Samenspel
dinsdag, woensdag, zaterdag



Leerkrachten Jazz en Lichte Muziek



Diederik de Saedeleer 
AMC - AMT
woensdag
Filip Demeyer  
Altsaxofoon - Ensemble JLM - JLM Saxofoon
maandag, zaterdag
Gert Meert 
Ensemble JLM - JLM Slagwerk - Slagwerk
maandag, donderdag, vrijdag
Jan Demeester
Ensemble JLM - Gitaar - JLM Akoestische gitaar - JLM Elektrische gitaar
dinsdag
Jan Oelbrandt  
Gitaar - JLM Akoestische gitaar - JLM Elektrische gitaar
woensdag
Jelle Van Cleemputte  
Ensemble JLM - JLM Basgitaar
woensdag
Lode Mertens  
JLM trombone - JLM trompet - Muzieknotatie
maandag, zaterdag
Nicolaas Cottenie  
AMT - Instrumentaal ensemble - Muziektheorie - Samenspel - Viool
vrijdag
Peter Ryckeboer  
Ensemble JLM - JLM Piano/keyboard - Piano
maandag, dinsdag, donderdag
Sam Werbrouck  
Koperinitiatie - Trombone - Trompet
woensdag
Stefanie De Meulemeester  
AMC - Ensemble JLM - JLM Stemvorming - JLM Zang - Vocaal ensemble
maandag, dinsdag, woensdag




Leerkrachten Woord



Anneleen Van Nylen 
AVV - Verbale vorming - Voordracht - Welsprekendheid - Woordinitiatie
woensdag, donderdag, zaterdag
Darie Chiau  
Drama - Repertoirestudie woordkunst - Voordracht
dinsdag, woensdag, vrijdag
Kristien Van Damme  
Drama - Literaire creatie: schrijftechnieken - Repertoirestudie woordkunst
maandag, woensdag, zaterdag
Lisou de Roder  
AVV - Drama - Verbale vorming - Voordracht
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag
Peggy Schepens  
Toneel - Verbale vorming - Voordracht
maandag, dinsdag, zaterdag



Leerkrachten Dans


Elsa Bosma  
Hedendaagse dans
maandag
Katrijn De Steur
(vervangt Mieke Ramon)
Kleuterdans – Dansinitiatie
zaterdag
Myriam Van Den Bossche  
AAB - Hedendaagse dans - Klassieke dans - Pointes - Selectie
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag
Rut De Geeter 
AT - Dansimprovisatie - Dansinitiatie
woensdag, donderdag, zaterdag
Sarah De Winter  
AAB -AT - Dans en muziek - Hedendaagse dans - Klassieke dans
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag



Leerkrachten Circuskunst




Johannes DezutterCircustraining - Creatie - Multicircus
donderdag, vrijdag



Leerkrachten Beeldende Kunst


Adinda Laplasse 
ABV - Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
donderdag, zaterdag
Arnold Decock 
Beeldhouwen/Boetseren - Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
maandag, dinsdag, woensdag
Jimmy Carnier 
Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
maandag, dinsdag
Lies Van Acker 
Kalligrafie
donderdag
Linda De Cooman
ABV - Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
woensdag, vrijdag, zaterdag
Melissa Verschelde 
Digitale fotografie - Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
maandag, dinsdag, vrijdag
Michiel Bolliou 
Kunstgeschiedenis - Schilderkunst (saa) - Tekenkunst (saa)
dinsdag, vrijdag, zaterdag
Sofie De Ville
Textiele kunst
zaterdag
Stefanie Van de Putte 
Keramiek (saa)
dinsdag, vrijdag
Veerle Jacobs 
ABV - Kleurstudie - Vormstudie - Waarnemingstekenen
woensdag, vrijdag, zaterdag
Virginie Schreyen 
ABV - Digitale fotografie - Fotostudio
dinsdag, woensdag, vrijdag